Kontaktirajte nas

Centrala: +385 (0)52 511 522
Fax: +385 (0)52 511 326
E-mail: info(at)vodnjan.hr

Pisarnica:

Jedinstveni upravni odjel

Odsjek za opće poslove, društvene djelatnosti, lokalnu i mjesnu samoupravu

Odsjek za proračun i financije

Odsjek za pravne poslove

Odsjek za gospodarstvo i zaštitu okoliša

Odsjek za za komunalne poslove, prostorno uređenje i gradnju

  • tel. 052/512-453
    e-mail: gordana.kliman.delton(at)vodnjan.hr                                                                               

Komunalni redari 

Članovi Gradskog vijeća

Članovi Gradskog vijeća Grada Vodnjan-Dignano (2021- 2025):

1.  Romina Bilić - predsjednik predsjednik.vijeca@vodnjan.hr
2.  Sandra Franjul sandra.franjul@vodnjan.hr
3. Evelina Biasiol-Brkljačić evelina.biasiol-brkljacic@vodnjan.hr
4. Nenad Štokovac nenad.stokovac@vodnjan.hr
5. Marino Leonardelli marino.leonardelli@vodnjan.hr
6. Denis Sgagliardi denis.sgagliardi@vodnjan.hr
7. Daniele Manzin daniele.manzin@vodnjan.hr
8. Edin Bešić - potpredsjednik edin.besic@vodnjan.hr
9. Cristian Biasiol cristian.biasiol@vodnjan.hr
10. Pietro Demori - potpredsjednik pietro.demori@vodnjan.hr
11. Kristina Maljić kristina.maljic@vodnjan.hr
12. Ester Geissa Đurić ester.geissa.djuric@vodnjan.hr
13. Igor Orlić igor.orlic@vodnjan.hr

 

 

Aktualnosti